• Detail firmy

AUTOVACEK s.r.o.

Základní popis

Nabídka opravy motor. vozidel a prodej akumulátorů.Provádíme servisní mechanické a klempířské práce,pravidelné prohlídky a přípravu a realizaci STK.

Adresa

Třískalova 833/1a
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25300407
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme opravy

motorových vozidel a prodej akumulátorů. Provádíme servisní mechanické a klempířské práce, pravidelné prohlídky a přípravu a realizaci STK.

Kontaktní údaje

WWW: www.autovacek.cz

Kontaktní osoba

IVAN VACEK - Jednatel

Telefon: +420 548 523 849
E-mail: autovacek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.