• Detail firmy

Autotreid, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka komplexních služeb a řešení v oblasti vozových parků. Správa vozového parku, operativní leasing, Full Service Leasing. Flexibilní řešení všech produktů a služeb s individuálním přístupem. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001.

Adresa

Dopraváků 749/3
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25441663

Výrobky, činnosti

Nabídka komplexních služeb

řešení v oblasti vozových parků

Kontaktní údaje

Telefon: 225 341 091
Mobil: 777 312 975

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Skalák - Jednatel

Jiří Suk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.