• Detail firmy

Autoslužby Jeřábek s.r.o.

Základní popis

Komplexní autoservis a autoslužby se zaměřením na vozy Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen užitkové vozy.

Adresa

Luční 207
252 17 Tachlovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29005116
DIČ:  CZ29005116
Rok založení:  2003
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Naše služby

Autopůjčovna, autoservis, autosklo, čištění vozidel, klimatizace, likvidace pojistných událostí, opravy dopravních nehod, opravy elektrické části vozidla, pneuservis, půjčovna dodávek, půjčovna přívěsů, seřízení světlometů, STK a ME a další...

Kontaktní osoba

Jan Jeřábek - Jednatel

Mobil: +420 777 788 869
E-mail: servis@autosluzby-jerabek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.