• Detail firmy

AUTOŠKOLA VANĚČEK, s.r.o.

Základní popis

Zavedená autoškola s výcvikem všech skupin řidičského oprávnění, platba i na splátky. Akreditace na vstupní a pravidelné školení řidičů. Zajišťujeme referentské školení sk. B.

Adresa

Moskevská 1514/48
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25214853
DIČ:  CZ25214853
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výcvik všech skupin řidičského oprávnění

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 234 181
E-mail: info@as-vanecek.cz
WWW: www.as-vanecek.mypage.cz

Kontaktní osoba

Václav Vaněček - Jednatel

Mobil: +420 777 234 181

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.