• Detail firmy

AUTOŠKOLA PRAHA s.r.o.

Základní popis

Autoškola Praha s.r.o. provádí výcvik všech skupin řidičského oprávnění (A, B, BE, C, CE, D, T) včetně kondičních jízd. Vyučujeme v anglickém jazyce, zaměřujeme se na výuku handicapovaných profesní školení (vstupní i pravidelné), referentské školení.

Adresa

Pod Pekárnami 300/17
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28953037
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoškola

- výcvik všech skupin řidičského oprávnění (A, B, BE, C, CE, D, T) včetně kondičních jízd, výhodné sezónní slevy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 481 335
Mobil: +420 737 902 532
E-mail: info@1autoskola.cz
WWW: www.1autoskola.cz

Kontaktní osoba

Barbora Havlíčková - Jednatel

Mobil: +420 734 481 335

Jan Nekovář - Ředitel

Mobil: +420 737 902 532

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

BLUE PANTHER s.r.o.

Nabízíme široký sortiment měřicích a kalibračních přístrojů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, zajišťujeme odborná školení a tréninky k využití měřicích přístrojů.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.