• Detail firmy

Autoškola BUKVIC, s.r.o.

Základní popis

Autoškola zajišťující výcvik řidičů, kondiční jízdy i školení řidičů a ADR řidičů. Možnost využití trenažéru a multimediální učebny.

Adresa

Nádražní 25
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26917939
DIČ:  CZ26917939

Výrobky, činnosti

Autoškola

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 540 037
Mobil: +420 777 018 028
E-mail: autoskola.bukvic@seznam.cz
WWW: www.pro-ridice.cz

Kontaktní osoba

Hana Bukvicová - Jednatel

Martin Bukvic - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.