• Detail firmy

Autosklo Pecka s.r.o.

Základní popis

Dodáváme autoskla pro všechny typy osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Provádíme montáže, výměny a opravy autoskel v Brně. Nabízíme kódování autoskel a tónování pomocí fólií nebo pokovením. Spolupracujeme s 8 nejoblíbenějšími pojišťovnami.

Adresa

Jugoslávská 274/6 Zábrdovice
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27736407
DIČ:  CZ27736407
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autosklo Brno - montáže, výměny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 544 217
E-mail: autosklopecka@seznam.cz
WWW: www.autosklopecka.cz

Kontaktní osoba

Jiří Pecka - Jednatel

Další firmy v oboru

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.