• Detail firmy

AUTOSKLA ALKA s.r.o.

Základní popis

Autoskla - prodej, montáž, opravy - pro všechny druhy automobilů i autobusů. Specialista na nákladní vozy. Partner České pojišťovny. Při pojistné události výměna zdarma. Autorizovaný servis a prodej amerických čtyřkolek, možnost splátkového prodeje.

Adresa

Holická 162/60
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27781461

Výrobky, činnosti

Autoskla - prodej, montáž, opravy

Autoskla - prodej, montáž, opravy - pro všechny druhy automobilů i autobusů. Specialista na nákladní vozy. Partner České pojišťovny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 150 723
Mobil: +420 776 844 701
E-mail: autosklaalka@autosklaalka.cz
WWW: www.autosklaalka.cz

Kontaktní osoba

Aleš Hrabčík - Majitel

Mobil: +420 776 844 701

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.