• Detail firmy

Autoservis VASKA s.r.o.

Základní popis

Provozujeme autoservis. Nabízíme servis klimatizací, měření emisí i geometrií, diagnostiku řídících jednotek a zkoušení commonrailových vstřikovačů.

Adresa

Žitavská 596/52a
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22795405
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 109 469
E-mail: auto_vaska@volny.cz
WWW: www.autoservis-vaska.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAVA VASKOVÁ - Jednatel

VLADIMÍR VASKA - Jednatel

Telefon: +420 602 691 800
Další firmy v oboru

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.