• Detail firmy

AUTOSERVIS SAPA, s.r.o.

Základní popis

Provoz autorizovaného autoservisu a odtahové služby. Nabídka diagnostiky brzd či geometrie podvozku i motoru

Adresa

V bambouskách
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27415350

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

E-mail: info@autoservis-sapa.cz
WWW: www.autoservis-sapa.cz

Kontaktní osoba

Jan Konvalinka

Mobil: +420 777 328 374

Jiří Šťastný - Jednatel

Mobil: +420 776 388 826

Jana Linhartová - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

Michal Šimek

Zajišťujeme pneuservisní služby pro osobní a dodávková vozidla. Provádíme montáže, demontáže, vyvažování, přezouvání a opravy pneumatik. Prodáváme pneumatiky a duše všech rozměrů i disky. Nabízíme možnost sezonního uskladnění pneumatik. Zabýváme se rovněž čištěním interiérů automobilů (od května do října). Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách firmy.