• Detail firmy

AUTOSERVIS KUČERA Petr

Základní popis

autoservis - osobní automobily - příprava na STK a emise - kontrola a servis brzdového systému - náhradní díly na všechny typy automobilů

Adresa

Bolinka 40
258 01 Bolina

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46423401
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, nahradní díly.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 607 171 861
E-mail: 1.kucera@seznam.cz
WWW: www.autokucera.ic.cz

Kontaktní osoba

Petr Kučera - Majitel

Mobil: +420 607 171 861
Další firmy v oboru

P O H L Kladno spol.s r.o.

Naše společnost nabízí služby autoservisu. Zajišťujeme servis všech automobilových značek, včetně autobusů a nákladních vozidel. Dále nabízíme pneuservis, laserovou geometrii a karosářské práce. K vyhledávání závad používáme moderní diagnostické přístroje.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.