• Detail firmy

Autoservis Čížek s.r.o.

Základní popis

Nabízí mechanické a klempířské opravy osobních i nákladních automobilů, provoz pneuservisu a prodej náhradních dílů a doplňků.

Adresa

České Vrbné 2347
370 11 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28061870

Výrobky, činnosti

klempířské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 202 151
Telefon: +420 385 700 900
E-mail: info@autoserviscizek.cz
WWW: www.autoserviscizek.cz

Kontaktní osoba

VÁCLAV ČÍŽEK - Jednatel

VOJTĚCH ČÍŽEK - Jednatel

Další firmy v oboru

Vladimír Laszák

Specializací firmy je diagnostika, opravy a seřízení vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel všech značek. Provádíme vytahování zarezlých a zatuhlých vstřikovačů z hlav motorů. Dále nabízíme pravidelné výměny olejů, filtrů a kapalin, výměny tlumičů výfuku, měření emisí diesel motorů, opravy a kontrolu brzdových systémů, diagnostiku, údržbu a servis vozidel včetně přípravy a zajištění STK.

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

AUTOVRAKOVIŠTĚ JH

Autovrakoviště Jindřichův Hradec provádí ekologickou likvidaci vozidel a zajišťuje odvoz autovraků od zákazníka. Nabízíme rovněž prodej nových i starších náhradní dílů a menší servis na auta.