• Detail firmy

Autosanatorium Brabec, s.r.o.

Základní popis

Servis a opravy osobních a dodávkových automobilů všech značek. Provoz pneuservisu. Příprava na STK a měření emisí, plnění klimatizací.

Adresa

Markétská 1/28
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26744821

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Mobil: www.autosana tor ium .cz
E-mail: autosanatorium.brabec@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Brabec - Majitel

Mobil: +420 603 469 715
Další firmy v oboru

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.

Autoservis Mrvík s.r.o.

Autoservis a pneuservis Mrvík Praha 4 zajišťuje veškeré mechanické opravy vozidel, opravy, výměny a huštění pneumatik, výměny filtrů a olejů, plnění klimatizace, přípravu Vašeho vozu na STK a další služby, které s opravou auta souvisí. Otevřeno máme od pondělí do pátku, od 8.00 - 17.30 hod.