• Detail firmy

Karel Hanáček

Základní popis

Autoservis a pneuservis s férovými cenami a odpovědným přístupem všech zaměstnanců. Nabízíme servis všech značek, pneuservis, klempířské a lakýrnické práce, přípravu a zajištění STK a emisí, výměnu a opravu autoskel, montáž mechanického zabezpečení.

Adresa

Vrbova 673/9
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16132262
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis a pneuservis s férovými cenami

Kontaktní údaje

E-mail: autorokar@email.cz
WWW: www.autorokar.cz

Kontaktní osoba

Karel Hanáček - Majitel

Mobil: +420 602 212 705

Roman Tureček

Mobil: +420 777 597 526
Další firmy v oboru

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

Miloslav Jirsa

Provozujeme autoservis, pneuservis i autopůjčovnu. Zajišťujeme opravy vozidel do 3,5 tuny - provádíme výměny olejů, kapalin, výfuků, katalyzátorů, spojek, rozvodů motorů a podvozkových částí, mechanické opravy, laserovou geometrii, diagnostiku apod. Nabízíme ruční mytí vozidel a čištění interiérů. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž celopolepy vozidel foliemi včetně oprav celopolepů.

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.