• Detail firmy

AUTORAD RADEK ADAMEC

Základní popis

SERVIS AUTOBUSŮ A NÁKLADNÍCH VOZIDEL VŠECH ZNAČEK,SERVIS PRACOVNÍCH STROJŮ VŠECH ZNAČEK,ZAJIŠTĚNÍ T.K ,DOVOZ VOZIDEL ZE ZAHRANIČÍ,MOBILNÍ SERVIS 24HOD PO CELÉ EVROPĚ,ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ AUTOBUSŮ A NÁKLADNÍCH VOZIDEL,ODTAHOVÁ SLUŽBA,AUTODIAGNOSTIKA

Adresa

PRAŽSKÁ
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61512338
DIČ:  CZ7602142922

Výrobky, činnosti

SERVIS AUTOBUSŮ A NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Kontaktní údaje

E-mail: autorad@email.cz

Kontaktní osoba

RADEK ADAMEC - Majitel

Mobil: +420 777 018 098
E-mail: autorad@email.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

AUTODÍLNA BOHONĚK

Provozuji autoservis v Praze 8, na Karlínském náměstí. Provádím diagnostiku vozidel, klempířské a lakýrnické práce. Opravuji auta všech značek, skútry, MX moto a čtyřkolky. Zajišťuji přípravu na STK. Garantuji dodržení termínů a nabízím příznivé ceny.