• Detail firmy

Autopneu Novák, s.r.o.

Základní popis

Prodej nových i použitých pneumatik, kompletní pneuservis a opravy pneu, prodej a opravy Alu disků, kamerová geometrie V3D, plnění a opravy klimatizací, čištění klimatizací ultrazvukem, autoservis

Adresa

Nad Vinným potokem 1446/2c
101 00 Praha 10 - Michle

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26777380

Výrobky, činnosti

Prodej nových i použitých pneumatik

Prodej nových i použitých pneumatik, kompletní pneuservis a opravy pneu, prodej a opravy Alu disků, kamerová geometrie V3D.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 936 239
E-mail: pneu-novak@volny.cz
WWW: www.pneu-novak.cz

Kontaktní osoba

Michal Novák - Majitel

Mobil: +420 602 422 667

Pavel Škarohlíd

Mobil: +420 602 422 667
Další firmy v oboru

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.

Novotný Miroslav

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provedeme veškeré mechanické práce (brzdy, rozvody, výměny olejů, opravy náprav...), PC diagnostiku, přípravy na STK, kompletní servisní prohlídky, přezujeme či opravíme pneu nebo odtáhneme Vaše vozidlo. Výměny olejů na počkaní bez objednání.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.