• Detail firmy

AutoPartner PLUS s.r.o.

Základní popis

Provozujeme půjčovnu 20 obytných vozů značek Bürstner a Peugeot z roku 2012/2013 v 7 kategoriích, pronajímáme polointegrovaná auta, automobily s alkovnou a malé vozy s obytnou vestavbou.

Adresa

Londýnská 168/26
460 01 Liberec XI - Růžodol I

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25481321
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozujeme půjčovnu 20 obytných vozů

značek Bürstner a Peugeot z roku 2012/2013 v 7 kategoriích, pronajímáme polointegrovaná auta, automobily s alkovnou a malé vozy s obytnou vestavbou.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 575 757
E-mail: info@autopartner.cz
WWW: www.obytnevozypujcovna.cz

Kontaktní osoba

Jan Bradáč - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje