• Detail firmy

Automator CEE, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní sortiment strojů a zařízení pro trvalé označování dílů a výrobků. Od moderních technologií jako laser a laserové systémy až po razidla, raznice a jiné ruční náčiní. Do našeho portfolia patří rovněž mikrobod,číslovačka,vyjiskřovač.

Adresa

Türkova 828/20
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27082075

Výrobky, činnosti

Průmyslové značení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 371 216
Fax: +420 296 371 217
E-mail: petr.rokyta@cemark.cz
WWW: www.cemark.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Rokyta - Ředitel

Mobil: +420 604 404 444
Další firmy v oboru

AZ značky - Jan Herštík

Poskytujeme komplexní služby v oblasti dopravního značení. Zajišťujeme prodej a krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravních značek a příslušenství. Nabízíme vodorovné i svislé dopravní značení (výstražné, upravující přednost, zákazové, příkazové, informativní apod.). Provádíme vodorovné značení veškerých komunikací, parkovišť, průmyslových areálů, podzemních garáží apod. barvou i plastem.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.