• Detail firmy

Autoll s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme prodej a montáž ochranných, bezpečnostních a protislunečních folií a autofolií výrobců 3M a GLOBAL. Dále nabízíme autodoplňky, autolaky, autobaterie, oleje, autokosmetiku, autochemii, tuning, autopříslušenství.

Adresa

Podbabská 81/17
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28162153

Výrobky, činnosti

nabízíme autodoplňky, autolaky, autobaterie, oleje

Zajišťujeme prodej a montáž ochranných, bezpečnostních a protislunečních folií a autofolií výrobců 3M a GLOBAL. Dále nabízíme autodoplňky, autolaky

Kontaktní údaje

Telefon: 382 521 352
Fax: 382 521 151
E-mail: info@autoll.cz
WWW: www.autoll.cz

Kontaktní osoba

ING. Josef Tollinger - Majitel

Mobil: 608 973 301

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.