• Detail firmy

AUTOKOTLÁŘKA s.r.o.

Základní popis

Rychloservis: výměny olejů, filtrů, brzdových destiček, kotoučů, svíček, výfuků, autobaterií, opravy pneu a drobné opravy na počkání.Zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy.

Adresa

Ke Kotlářce 275/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27176177
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servisní služby

Servisní služby vozidel všech značek. Přípravy vozů na technické kontroly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 216 081
Fax: +420 257 210 827
E-mail: autokotlarka@centrum.cz
WWW: www.autokotlarka.cz

Kontaktní osoba

Dušan Pivoňka - Jednatel

Mobil: +420 776 607 406

Martin Pivoňka - Jednatel

Další firmy v oboru

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

VIDA servis, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme opravy automobilů včetně oprav karoserií. Využíváme autodiagnostiku ke zjištění závad v řídící jednotce. Zabezpečujeme veškeré karosářské a autolakýrnické práce. Autoservis sídlí v Praze 3 nedaleko centra města.