• Detail firmy

AutoKontrol - STK Tachov s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby STK pro motocykly, přívěsy a osobní a nákladní automobily do 3,5 t.

Adresa

Oldřichovská 1511
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25208179
DIČ:  CZ25208179

Výrobky, činnosti

Služby STK

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 722 753
Fax: +420 374 724 366
E-mail: stk34.07tc@quick.cz
WWW: www.stk-tachov.eu

Kontaktní osoba

Alexandr Hepfel - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.