• Detail firmy

AUTOJEŘÁBY HOFMEISTER s.r.o.

Základní popis

Pronájem autojeřábů a zdvihací techniky

Adresa

V Bezovce 2636/13a
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26323427

Výrobky, činnosti

Pronájem autojeřábů a zdvihací techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 377 059
E-mail: info@jerabyplzen.cz
WWW: www.jerabyplzen.cz

Kontaktní osoba

Hana Hofmeisterová - Jednatel

Mobil: +420 603 465 785

Karel Hofmeister - Jednatel

Mobil: +420 603 828 715

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.