• Detail firmy

AUTOIDEAL DUCHCOV, s.r.o.

Základní popis

Půjčování osobních automobilů, vyřízení pojistných událostí. Opravy a servis motorových vozidel.

Adresa

Osecká 416/10
419 01 Duchcov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25047302
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autopůjčovna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 835 583
E-mail: auto@autoduchcov.cz
WWW: www.autoduchcov.cz

Kontaktní osoba

ROMAN HUŠÁK - Jednatel

Mobil: +420 608 818 104

DAVID HLADÍK - Jednatel

Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.