• Detail firmy

Autogeno s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá zámečnictvím, nástrojářstvím, montáží, opravou, revizí a zkouškami tlakových zařízení a nádob na plyny, a elektrických zařízení.

Adresa

Tlapákova 1196/14
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28610555
DIČ:  CZ28610555
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- zámečnictví, nástrojářství, montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny, montáž, opravy, revize a zkoušky elektr. zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.pesl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Pešl - Jednatel

Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.