• Detail firmy

AUTOGALERIE V.I.T.V.A.R. s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem vozů, servisem, montáží na LPG, prodej dílů, nabízí akumulárory, výfuky, brzdové kotouče a brzdové destičky,výměny olejů a veškerou pravidelnou údržbu vozů, měření geometrie náprav, opravy a údržby klimatizace.

Adresa

Krkonošská 330
509 01 Nová Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64824241
DIČ:  CZ64824241
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodejce vozů Peugeot a KIA i Citroën, neautorizovaný servis všech značek, montáž LPG systémů, obchod s náhradními díly, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 722 817
E-mail: vitvar@novapaka.cz
E-mail: poptavka@lpgnovapaka.cz
WWW: www.lpgnovapaka.cz

Kontaktní osoba

Petr Vondrák - Jednatel

Ing. Zdeněk Vondrák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

Creona s.r.o.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení osobního nebo dodávkového automobilu. Působíme ve městech Pardubice, Hradec Králové a Olomouci.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.