• Detail firmy

AutoFREIBERG spol. s r.o.

Základní popis

Při prodeji vozu vám pomůžeme vybrat nejvhodnější způsob financování a není pro nás problém váš vůz zaregistrovat na Registru vozidel.

Adresa

Radimova 2327/39
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45791406
DIČ:  CZ45791406

Výrobky, činnosti

Automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 513 268
Telefon: +420 220 513 271
E-mail: info.freiberg@dealer.renault.cz
E-mail: info@freiberg.cz
WWW: www.freiberg.cz

Kontaktní osoba

Milan Freiberg - Jednatel

Ing. Milena Freibergová - Jednatel

E-mail: milena.freibergova@freiberg.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.