• Detail firmy

Autofólie Václav Valečka

Základní popis

Naše firma se zabývá instalací solárních a bezpečnostních folií do automobilů. Instalace homologovaných autofólií. Dále se specializujeme na skleněné výplně budov.

Adresa

Stará Ovčárna 2146
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45372314

Výrobky, činnosti

Naše firma se zabývá instalací solárních folií

Naše firma se zabývá instalací solárních a bezpečnostních folií do automobilů. Instalace homologovaných autofólií.

Kontaktní osoba

Václav Valečka - Majitel

Mobil: +420 604 842 006
E-mail: v.valecka@seznam.cz
WWW: www.autofolie.us
Další firmy v oboru

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.