• Detail firmy

Autofolie Praha s.r.o.

Základní popis

Autofolie,jsou vyrobené špičkovou technologií a montáž autofolie je možná na všechny druhy vozidel.Nabízíme autofolie na změnu barvy vozu,které navíc slouží jako ochrana proti poškrábání a jiným vlivům počasí-slunečnímu světlu,větru,dešti.

Adresa

Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24206725
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tónování autoskel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 881 188
Mobil: +420 608 929 919
E-mail: info@autofolie-praha.cz
WWW: www.autofolie-praha.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Sieber - Jednatel

Mobil: +420 734 608 670
Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Zajišťujeme prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily nebo motocykly.