• Detail firmy

AutoEVO, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme pro Vás kompletní servis osobních a užitkových vozů všech značek. Prodáváme náhradní díly a pneumatiky. Nabízíme také služby pneuservisu.

Adresa

Starý Vestec 92
289 16 Starý Vestec

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01669036
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej náhradních dílu a pneumatik.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 697 766
E-mail: autoevo@email.cz
WWW: www.autoevo.cz

Kontaktní osoba

Jan Mojha - Jednatel

Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.