• Detail firmy

Jiří Váňa - Autodoprava

Základní popis

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava materiálu a zboží firmám i soukromým osobám vozem Hyundai H1. Valník, ložná plocha 1,7m x 3,1m, nosnost 1,7t. Možnost zboží přikrytí nepromokavou plachtou.

Adresa

Hromůvka 1525
753 01 Hranice I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72984708
DIČ:  CZ7006215689

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava materiálu a zb

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava materiálu a zboží firmám i soukromým osobám vozem Hyundai H1. Valník, ložná plocha 1,7m x 3,1m, nosnost 1,7t. Možn

Kontaktní údaje

E-mail: jv-sped@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Váňa - Majitel

Telefon: +420 775 338 844
E-mail: jv-sped@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Autodoprava - Kubíček

Specializujeme se na nákladní dopravu. Zajišťujeme přepravu v ČR a dle koncesní listiny i v EU. Nabízíme paletovou přepravu, přepravu mraženého a chlazeného zboží. Provádíme práce pomocí hydraulické plošiny.