• Detail firmy

Jiří Váňa - Autodoprava

Základní popis

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava materiálu a zboží firmám i soukromým osobám vozem Hyundai H1. Valník, ložná plocha 1,7m x 3,1m, nosnost 1,7t. Možnost zboží přikrytí nepromokavou plachtou.

Adresa

Hromůvka 1525
753 01 Hranice I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72984708
DIČ:  CZ7006215689

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava materiálu a zb

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava materiálu a zboží firmám i soukromým osobám vozem Hyundai H1. Valník, ložná plocha 1,7m x 3,1m, nosnost 1,7t. Možn

Kontaktní údaje

E-mail: jv-sped@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Váňa - Majitel

Telefon: +420 775 338 844
E-mail: jv-sped@seznam.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou a nákladní dopravu. Mezi naše klienty patří školy, školky, cestovní kanceláře, firmy a další. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni vytvořit nabídku přímo na míru zákazníkovi. Dále zajišťujeme pravidelnou dopravu do zaměstnání pro velké firmy.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.