• Detail firmy

Autodoprava Šneberger

Základní popis

Doprava Iveco Daily, 6 palet, 1350kg nosnost, celá EU a Švýcarsko, zkušenosti 14 let bez nehod, cena dohodou, při delší spolupráci výhodná sazba za km. Non-stop, svátky, víkendy. Stěhování, vyklízení, odvoz do sběrného dvora, rozvozy zboží.

Adresa

U Malého Rybníčka 3/5
318 00 Nová Hospoda

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46846654
DIČ:  CZ6906022024
  • Služby

Výrobky, činnosti

Doprava Iveco Daily

6 palet, 1350 kg nosnost - vnitrostátní + celá EU a Švýcarsko. Fungujeme pro Vás již 15let bez jediné nehody. Váš náklad bude vždy plně pojištěn.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 562 247
E-mail: snebergers@seznam.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Šneberger - Majitel

Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

PALIVA Stříbro, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je prodej pevných paliv. Dodáváme uhlí, brikety a palivové tvrdé i měkké dřevo, včetně řezání a štípaní dřeva. Dále se zabýváme prodejem štěrků a písků. Zajišťujeme autodopravu a skládání materiálu pásovým dopravníkem. Zboží připravíme dle individuálních požadavků zákazníka.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.