• Detail firmy

Autodoprava Slaboch

Základní popis

Zajišťujeme stavební práce, zemní a výkopové práce. Poskytujeme demoliční a bourací služby. Nabízíme kompletní rekonstrukce budov a novostavby.

Adresa

Školní 299/7
412 01 Pokratice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72575735
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 033 044
E-mail: emataxi@emataxi.cz
WWW: www.emataxi.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Slaboch - Majitel

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.