• Detail firmy

AUTODOPRAVA OSTRAVA - Helena Vítková

Základní popis

Zajišťujeme přepravu osob osobními vozy značky Superb II a Chrysler 300, pro firmy a soukromé osoby (služební cesty, svatby a různé příležitostné jízdy po celé Evropě). Kurýrní a expresní rozvoz balíků do 60kg.

Adresa

Porubská 808
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61971308

Výrobky, činnosti

zajišťujeme přepravu osob osobními vozy

Zajišťujeme přepravu osob osobními vozy značky Superb II a Chrysler 300, pro firmy a soukromé osoby (služební cesty, svatby a různé příležitostné)

Kontaktní osoba

Helena Vítková - Majitel

Mobil: +420 603 496 739
E-mail: helena.vitkova@seznam.cz
E-mail: www.helexpres.cz

.. Vítek - Majitel

Mobil: +420 731 707 159
Další firmy v oboru

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

LAVERNA spol. s r.o.

Prodej vozidel Multicar, nákladních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly na nákladní, užitková a přípojná vozidla všech značek. Zajišťujeme servis a generální opravy.