• Detail firmy

AUTODOPRAVA KURÝR - Milan Ďurica

Základní popis

Naše firma se zabývá vnitrostátní přepravou do 3,5 tuny v rámci celé ČR. Naše firma působí především v Jihočeském kraji. Přepravujeme různé zásilky do 3,5 tuny, včetně kurýrních služeb.

Adresa

Korosecká 131
370 01 Homole

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72119420
DIČ:  CZ6204171017
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kurýrní služby České Budějovice

- pravidelná trasa České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Třeboň, Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Dačice, Kamenice nad Lipou.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 602 832
Mobil: +420 722 476 006
E-mail: dop.durica@gmail.com

Kontaktní osoba

Milan Ďurica - Majitel

Další firmy v oboru

Autodoprava - Kubíček

Specializujeme se na nákladní dopravu. Zajišťujeme přepravu v ČR a dle koncesní listiny i v EU. Nabízíme paletovou přepravu, přepravu mraženého a chlazeného zboží. Provádíme práce pomocí hydraulické plošiny.

Shuttle JIFI Jiří Filip

Zajišťujeme osobní přepravu osob do a z Českého Krumlova. Jezdíme do evropských měst, lázní a na letiště. Poskytujeme nadstandardní servis za standardní peníze.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.