• Detail firmy

AUTODOPRAVA KREJZL s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu, kontejnerovou dopravu, dovoz stavebních materiálů, zemní práce a svahování.

Adresa

Jílkova 2503/203
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29288029

Výrobky, činnosti

Doprava

Kontaktní údaje

E-mail: lubosdubjel@seznam.cz
WWW: www.autodopravabrno.cz

Kontaktní osoba

Luboš Dubjel - Jednatel

Mobil: +420 603 505 120
Další firmy v oboru

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.