• Detail firmy

AUTODOPRAVA KREJZL s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu, kontejnerovou dopravu, dovoz stavebních materiálů, zemní práce a svahování.

Adresa

Jílkova 2503/203
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29288029

Výrobky, činnosti

Doprava

Kontaktní údaje

E-mail: lubosdubjel@seznam.cz
WWW: www.autodopravabrno.cz

Kontaktní osoba

Luboš Dubjel - Jednatel

Mobil: +420 603 505 120
Další firmy v oboru

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.