• Detail firmy

Autodoprava K & K, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme mezinárodní kamionovou dopravu po Evropě. Provádíme opravy a servis nákladních vozů.

Adresa

Chrudichromská 2156
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25561626

Kontaktní údaje

Fax: 516 499 927
E-mail: auto_kk@wo.cz
WWW: www.autodoprava-kk.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Klíč, syn - Jednatel

Mobil: +420 777 719 300

František Klíč - Jednatel

Mobil: +420 777 719 301
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.