• Detail firmy

Autodoprava J&J JANČÁLEK s.r.o.

Základní popis

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava materiálu sklopnými i plachtovými návěsy a soupravami. Prodej náhradních dílů, štěrků, písků. Výkopové práce.

Adresa

Děrné 88
742 45 Fulnek

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27805654
DIČ:  CZ27805654
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nákladní silniční doprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 281 472
E-mail: autodoprava@jancalek.net
WWW: www.jancalek.net

Kontaktní osoba

JOSEF JANČÁLEK - Jednatel

Mobil: +420 603 281 472

JIŘÍ JANČÁLEK - Jednatel

Mobil: +420 603 507 013
Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.