• Detail firmy

Autodoprava Alfréd Prus

Základní popis

vnitrostátní a mezinárodní automobilová doprava v relaci ČR, Polsko, Slovensko.

Adresa

Žižkova 2802
733 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46124012

Výrobky, činnosti

vnitrostátní a mezinárodní automobilová doprava

Kontaktní údaje

E-mail: prus@seznam.cz

Kontaktní osoba

Alfréd Prus - Majitel

Telefon: 596 015 596
Mobil: 603 446 645
E-mail: prus@seznam.cz
WWW: prus.webpark.cz
Další firmy v oboru

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.