• Detail firmy

Autodíly OIL Centrum s.r.o.

Základní popis

Prodáváme autobaterie, oleje a veškeré náhradní díly na evropská, japonská, korejská auta. Dále nabízíme oleje Castrol, Mogul, Paramo, Aral, ELF, Tota

Adresa

Frýdecká 643/271
719 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01719807

Výrobky, činnosti

Náhradní díly

Kontaktní údaje

E-mail: autodily@oilcentrum.cz
WWW: www.oilcentrum.cz

Kontaktní osoba

MAGDALENA HAVLOVÁ - Jednatel

DANIEL SROKA

Telefon: 774 708 870

Zařazení v katalogu

Pobočky

Daniel Sroka
Frýdecká 643/271
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.