• Detail firmy

AUTODÍLNY KOČER , s.r.o.

Základní popis

Autodílny Kočer – autoservis Brno pro vás nabízí obsáhlý výběr služeb v nabídce autoservisu.

Adresa

Atriová 573/5
621 00 Brno - Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63479486
  • Služby

Výrobky, činnosti

Renovací veteránů

přípravíme Vaše auta na STK, zajistíme STK + emise Poskytujeme jarní a podzimní prohlídky Pohlídáme Vám zdarma stav vozidla, upozorníme Vás na blížící se dobu preventivní prohlídky, pohlídáme za Vás najeté Km, dobu výměny oleje atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 225 207
Telefon: +420 541 227 656
E-mail: auto.kocer@gmail.com
WWW: www.autodilny.com

Kontaktní osoba

Michal Lorenz - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 607 839 285
Další firmy v oboru

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.