• Detail firmy

AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis a školení diagnostické a měřicí techniky pro osobní a nákladní vozidla a motocykly. Nabídka automobilové diagnostiky.

Adresa

Veleslavínská 48/39
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24843369
  • Služby

Výrobky, činnosti

Měřicí technika pro auto - moto.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 313 119
Telefon: +420 800 664 466
Telefon: +420 227 077 970
E-mail: info@focom.cz
E-mail: ladislava.jarkovska@hantek.eu
WWW: www.focom.cz
WWW: www.hantek.eu

Kontaktní osoba

Pavel Kloc - Jednatel

Mobil: +420 720 335 333
Další firmy v oboru

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.