• Detail firmy

AUTOBATERIE Tollinger, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem autobaterií Varta, Perion, Optima a příslušenství k osobním i nákladním automobilům, užitkovým vozidlům

Adresa

Petrská 1426/1
118 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28503295

Výrobky, činnosti

Autobaterie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 584 547
E-mail: info@autobaterietollinger.cz
WWW: www.autobaterietollinger.cz

Kontaktní osoba

MILAN TOLLINGER - Jednatel

Mobil: +420 602 226 129
Další firmy v oboru

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o.

Provádíme výměny autoskel u osobních automobilů, autobusů a nákladních automobilů. Nabízíme prodej autoskel a kompletního příslušenství. Zajišťujeme vyřízení pojistných událostí s pojišťovnami.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.