• Detail firmy

AUTO WERKE, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme autoservis, pneuservis, geometrie, klimatizace, prodej pneu a uskladnění pneumatik, výměna autoskel, dezinfekce ozónem. Servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Výměny olejů, brzdových destiček. Dekarbonizace motorů.

Adresa

Květnového vítězství 20/83
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29002427

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 650 063
Mobil: +420 724 306 567
E-mail: autowerke@volny.cz
WWW: www.autowerke.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Dvořáček - Jednatel

Karolína Dvořáčková - Jednatel

Další firmy v oboru

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

Novotný Miroslav

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provedeme veškeré mechanické práce (brzdy, rozvody, výměny olejů, opravy náprav...), PC diagnostiku, přípravy na STK, kompletní servisní prohlídky, přezujeme či opravíme pneu nebo odtáhneme Vaše vozidlo. Výměny olejů na počkaní bez objednání.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.