• Detail firmy

AUTO WERKE, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme autoservis, pneuservis, geometrie, klimatizace, prodej pneu a uskladnění pneumatik, výměna autoskel, dezinfekce ozónem. Servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Výměny olejů, brzdových destiček. Dekarbonizace motorů.

Adresa

Květnového vítězství 20/83
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29002427

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 650 063
Mobil: +420 724 306 567
E-mail: autowerke@volny.cz
WWW: www.autowerke.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Dvořáček - Jednatel

Karolína Dvořáčková - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.