• Detail firmy

AUTO - VOZAR, s.r.o.

Základní popis

Vykupujeme a prodáváme ojeté osobní automobily a motocykly. Po dohodě zařizujeme provedení STK a EMISE. Zajišťujeme výměnu pneumatik a servisní úkony.

Adresa

Nádrazní 1002
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26806398
  • Služby

Kontaktní osoba

Miloslav Vozar - Jednatel

Telefon: +420 732 139 999
Další firmy v oboru

Mgr. Jana Papulová

Provádíme opravy nákladních a užitkových automobilů. Zajišťujeme doplňování klimatizací, opravy a ověřování tachografů. Nabízíme dovoz aut ze zahraničí.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

UNIVERSAL AUTODÍLNA s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis na Vysočině. Zajišťujeme opravy motorových vozidel do 3,5 t všech značek - opravujeme osobní, dodávková i užitková vozidla. Provádíme pravidelné servisní prohlídky, diagnostiku, opravy motorů, výměny čerpadel, seřizování a opravy vstřikovačů, kontrolu váhy vzduchu a mnoho jiného. Po dobu opravy Vám zapůjčíme naše auto.