• Detail firmy

AUTO - Vondruška, s.r.o.

Základní popis

Provádíme klempířské, mechanické a lakýrnické opravy všech typů osobních a dodávkových vozidel. Nabízíme pneuservis, montáž autoskel, odtah, převody a odvoz motorových vozidel. Vyřizujeme pojistné události a prodáváme tažná zařízení. Zajišťujeme náhradní vozy po dobu jakékoliv opravy.

Adresa

Masarykova 436
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63982498

Výrobky, činnosti

Provádíme klempířské, mechanické a lakýrnické opra

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 670 731
Mobil: +420 602 201 375
Mobil: +420 608 201 375
E-mail: auto.vondruska@volny.cz
WWW: www.aa.cz/vondruska/index.html

Kontaktní osoba

Ladislav Vondruška - Jednatel

Další firmy v oboru

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.