• Detail firmy

Auto Viki a.s.

Základní popis

Společnost provozuje autorizovaný prodej, financování nových, osobních, užitkových vozů. Nabízí záruční, pozáruční servis, lakovnu, karosárnu.

Adresa

Pernerova 502/52
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26493276
DIČ:  CZ26493276
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provozuje autorizovaný prodej, financování nových, osobních, užitkových vozů Ford Ka, Fiesta, Fusion, Focus, C-max, Mondeo, S-max, Galaxy, Transit, Connect, Ranger. Nabízí záruční, pozáruční servis, lakovnu, karosárnu. Náhradní díly, autodoplňky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 430 819

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Viktorin - Předseda představenstva

Mobil: 739 646 907

Ing. Radislav Rožánek - Člen představenstva

Ing. Michaela Vachutová - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.