• Detail firmy

AUTO ULBERT, s.r.o.

Základní popis

Provoz autoservisu a pneuservisu osobních i nákladních automobilů. Výkup, dovoz či prodej ojetých automobilů. Přestavby vozidel na LPG.

Adresa

Sadová 302
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24701181

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 746 736
E-mail: autoulbert@gmail.com
WWW: www.autoulbert.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Ulbert - Jednatel

Mobil: +420 602 343 923
Další firmy v oboru

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.