• Detail firmy

AUTO Two M s.r.o.

Základní popis

Obchodním artiklem naší firmy je výroba a distribuce držáků SPZ v hi-tech 3D technology s možností umístěním vlastní reklamy firmy.

Adresa

Šámalova 2904/21
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29384478
DIČ:  CZ29384478

Výrobky, činnosti

3D podznačky SPZ

Chcete být opravdu vidět? Ukažte se světu novou reklamou na 3D podznačkách s vlastním motivem. Návrh zdarma, výhodná cena, luxusní vzhled.

Kontaktní údaje

E-mail: fouskova@podznacky.cz
WWW: www.podznacky.cz

Kontaktní osoba

Marek Müller - Jednatel

Mobil: +420 608 828 992
E-mail: fouskova@podznacky.cz
Další firmy v oboru

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.

BAŽANT STANISLAV - oleje a maziva

Zajišťujeme dodávky průmyslových maziv, olejů, autokosmetiky, autodoplňků a náhradních dílů na auto - moto. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.