• Detail firmy

Auto Truck Servis, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na opravy osobních, dodávkových a nákladních vozidel, přívěsů, návěsů. Pronájem parkovacích ploch. Půjčování auto doplňků.

Adresa

Červené domky
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29270677

Výrobky, činnosti

Dodávkové a nákladní vozidla

Kontaktní údaje

E-mail: autotruckservis@seznam.cz
WWW: www.autotruckservis.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV KRUŽÍK - Jednatel

Mobil: +420 777 731 060
Další firmy v oboru

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.