• Detail firmy

Auto Štěpánek, a.s.

Základní popis

Autorizovaný prodejce nových a ojetých vozů Škoda. Nabídka leasingu a pojištění. Autoservis, pneuservis a prodej náhradních dílů i odtahová služba

Adresa

Dolnoměcholupská 214
102 02 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25740768
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  84
Roční obrat:  200000000

Výrobky, činnosti

Leasing automobilů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 705 163

Kontaktní osoba

Ing. Jan Štěpánek - Majitel

Telefon: +420 272 051 346

Ing. Martin Řehák - Prokurista

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.